Uitslagen

Uitslagenlijst 7e Knooppunt Baarlo Loop
Baarlo - Zaterdag 1 juli 2017

J7-9, JEUGDLOOP 1000
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Wout van Enckevort 2007 Baarlo Lb 3:21  
2 Ties Geraedts 2007 Swalmen 3:31  
3 Stijn Joosten 2007 Baarlo Lb 3:33  
4 Tijmen Donkers 2007 Baarlo Lb 3:35  
5 Luka Meisen 2007 Meerssen 3:36  
6 Nate Sillekens 2007 Atletiek Helden 3:36  
7 Teun Peeters 2007 Baarlo Lb 3:39  
8 Juul van Enckevort 2009 Baarlo Lb 3:45  
9 Robert van Rooijen 2008 Heythuysen 4:03  
10 Gijs kluthausen 2007 Baarlo Lb 4:09  
11 Jonas Fortuin 2007 Scopias 4:10  
12 Mathijs Ottenheim 2008 Atletiek Helden 4:39  
13 Lucas Ottenheim 2009 Atletiek Helden 4:53  
 
M7-9, JEUGDLOOP 1000
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Nina van Cauwenberghe 2008 Baarlo Lb 4:08  
2 Anne van Heukelom 2008 Baarlo Lb 4:33  
3 Janne van Bussel 2009 Baarlo Lb 5:42  
 
J1013, JEUGDLOOP 1000
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dani Meisen 2006 Caesar 3:05  
2 Rik Janissen 2006 Belfeld 3:06  
3 Guus van Riel 2005 Atletiek Helden 3:18  
4 Bruno Geraedts 2005 Baarlo Lb 3:23  
5 Stef Peeters 2005 Baarlo Lb 3:32  
6 Niels Crienen 2006 Baarlo Lb 3:47  
7 Jort Fleuren 2006 Atletiek Helden 4:00  
8 Max Vrenken 2006 Maasbree 5:10  
 
M1013, JEUGDLOOP 1000
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lynn Behnke 2005 Scopias 3:00  
2 Isis Levels 2005 Scopias 3:09  
3 Saar Stijnen 2004 Atletiek Leudal 3:14  
4 Lynn diederen 2005 Atletiek Leudal 3:25  
5 Meike Dolfsma 2006 Maasbree 3:30  
6 Indra Ivens 2004 Atletiek Leudal 3:33  
7 Carlijn van Rooijen 2005 Heythuysen 3:54  
8 Janine vrehen 2006 Echt 4:17  
 
J1315, JEUGDLOOP 2500
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Pjotr Dolfsma 2003 Maasbree 10:13  
2 Nick Wanten 2003 Beesel 10:28  
3 Loek Peute 2003 Atletiek Helden 11:41  
 
M1315, JEUGDLOOP 2500
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jasmijn Gielen 2002 Unitas 11:14  
2 Kirsten Maes 2002 Geleen 11:18  
3 Ilse de Bouter 2003 Roermond 11:36  
4 Anouk Bussemakers 2002 Atletiek Helden 11:44  
5 Dionne Claessens 2001 Caesar 11:57  
6 Lisa Roumen 2003 Heythuysen 12:56  
7 Marit Joris 2003 Heythuysen 13:31  
 
MSEN, 5 KILOMETER (GE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rik van Wijlick 1999 Venlo 17:09  
2 Zegesse Dawit 1988 Tegelen 17:19  
3 Siem Winkelmolen 2001 Wessem 17:44  
4 Rutger Wever 1993 Echt 17:47  
5 Rik Schulpen 1982 Sittard 18:35  
6 Bas Basten 1982 Velden 18:48  
7 Tim Wienhoven 1997 Venlo 19:08  
8 Abel van Beek 1998 Venlo 19:25  
9 Rik Hanssen 2001 AV Weert 19:42  
10 Puck Huijs 1996 Baarlo Lb 20:14  
11 Tom Smetsers 1982 Reuver 20:50  
12 Niek Jansen 2000 Venlo 21:24  
13 Matthijs Hanssen 1988 Baarlo Lb 22:33  
14 Luc Canjels 1988 Baarlo Lb 22:33  
15 Ard Kluthausen 1994 Baarlo Lb 25:22  
16 Ralf Hubbers 1978 Venlo 25:42  
17 Rob Joosten 1978 Baarlo Lb 26:04  
18 Zoltan Kover 1986 Venlo 27:05  
19 Ruud van Broekhoven 1979 Scopias 27:17  
20 Marc Marcelissen 1980 Tegelen 31:16  
 
VSEN, 5 KILOMETER (GE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 An Lenders 1990 Venloop Running Team 18:43  
2 Karin Gielen 1979 Tegelen 19:03  
3 Jolanda Verstraten 1983 Koningslust 19:50  
4 Jasper Meulen 2001 Weert 22:19  
5 Ilona Cloudt 1983 Roggel 23:42  
6 Susanne Dorpmanns 1980 Baarlo Lb 31:01  
7 Ilse Kleuskens 1995 Neer 31:26  
8 Karlijn Nillesen 1986 Baarlo Lb 31:29  
9 Renata Pokol 1982 Venlo 32:04  
10 Hester Hirsch 1979 Roermond 34:05  
11 Angelique Nabuurs 1977 Overloon 34:46  
12 Arline Stammen 1997 Baarlo Lb 35:28  
13 Wendy Heijkers 1982 Grathem 35:36  
14 Loes Mennen 1990 Herten 35:47  
15 Angeliek vd Velden 1989 Belfeld 37:51  
 
M40, 5 KILOMETER (GE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Paul Coolegem 1967 avVN 17:17  
2 Ron Wijnen 1970 Stein Lb 17:32  
3 Frank Gielen 1972 Elsloo Lb 18:34  
4 Ron Smits 1975 Baarlo Lb 20:27  
5 Peter van Lierop 1967 AV Weert 20:55  
6 Arnoud de Graaf 1963 Sterksel 20:58  
7 Danny Boskemper 1969 Baarlo Lb 21:47  
8 Joost Brauwer 1965 Belfeld 21:51  
9 Ge Crienen 1975 Baarlo Lb 21:56  
10 Richard Sonnemans 1969 Atletiek Helden 22:13  
11 Henk Knapen 1958 Weert 23:04  
12 Wil Smedts 1965 Baarlo Lb 23:11  
13 Anne Dolfsma 1973 Maasbree 23:14  
14 Roland Jurgens 1956 Melderslo 23:20  
15 Jack Naus 1957 Nederweert 23:49  
16 Jan 't Hoen 1958 Atletiek Helden 23:57  
17 Hay Driessen 1956 Baarlo Lb 24:08  
18 Patrick Kitsikoudis 1971 Baarlo Lb 24:31  
19 Piet Kluthausen 1961 Baarlo Lb 24:42  
20 Hans Bos 1958 Beringe 24:47  
21 Lau Bouten 1947 Baarlo Lb 24:56  
22 Hans van der Ham 1961 Baarlo Lb 25:09  
23 Herman Hermans 1963 Baarlo Lb 25:09  
24 Dré Wijnhoven 1955 Venlo 25:23  
25 Mark Waeijen 1968 Heythuysen 25:53  
26 Graad Kluthausen 1967 Baarlo Lb 26:01  
27 Rien Peulen 1951 Baarlo Lb 27:16  
28 Jos Zegveld 1950 Nederweert 27:56  
29 Bram van Broekhoven 1952 Dordrecht 28:00  
30 Michel Grijseels 1950 Scopias 28:18  
31 Jan Kluthausen 1963 Baarlo Lb 28:39  
32 Ger Janssen 1969 Scopias 29:16  
33 Hans te Boekhorst 1966 Baarlo Lb 29:18  
34 Robert Hirsch 1977 Roermond 30:45  
35 Peter Garamvölgyi 1975 Venlo 32:05  
36 Frits Houben 1952 Tegelen 32:20  
 
V40, 5 KILOMETER (GE
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Judith de Bruin 1970 Helden 22:30  
2 Lily-Anne Smeets 1966 Swift 23:17  
3 Leonie Peeters 1973 Atletiek Helden 23:27  
4 Lianne van Avesaath 1966 Herten 23:28  
5 Anja Bergmans 1965 Vijlen 23:54  
6 Anita Steffanie 1965 Atletiek Leudal 24:59  
7 Sonja Janssen 1972 Melderslo 25:01  
8 Petra Schreurs - Simons 1977 Scopias 25:36  
9 Nicole vrehen 1976 Echt 26:10  
10 Andrea Frencken Scherjon 1961 Venlo 27:39  
11 Dilianne Hendriks 1969 Sporting Boxmeer 27:45  
12 Mery Dambacher 1975 Baarlo Lb 27:50  
13 Jacky Hearkens 1959 Boxmeer 27:58  
14 Angelique van Wylick 1969 Baarlo Lb 28:16  
15 Ada van Lint 1949 Baarlo Lb 28:46  
16 Nancy Fortuin 1974 Venlo 28:52  
17 Anita Klaassen 1968 Overloon 30:52  
18 Nicole Meuzers 1963 Simpelveld 30:52  
19 Miranda Baten 1974 Horst 31:11  
20 Nettie Scherjon 1955 Venlo 32:00  
21 Nancy de Bock 1971 Baarlo Lb 34:12  
 
MSEN, 10 KILOMETER (G
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Menno Koelhees 1995 Sittard 32:03  
2 Luuk Hendrikx 1992 Velden 33:47  
3 Jordi Meulenberg 1977 Sittard 33:59  
4 Jop Teepen 1987 Neer 35:39  
5 Ron Spreeuwenberg 1991 Atletiek Helden 37:11  
6 Ralph Scherjon 1979 Scopias 38:12  
7 Ferdi Hensen 1986 Kessel Lb 39:26  
8 Pascal Demacker 1980 Scopias 40:41  
9 Guus Ummenthun 1997 Sevenum 42:19  
10 Floor Kouwenberg 1989 Venlo 42:20  
11 Bob Harding 1993 Baarlo Lb 43:26  
12 Roel Jansen 1986 Heythuysen 44:11  
13 Rens Seunis 1990 Heythuysen 45:25  
14 Roy Driessen 1984 Steyl 46:03  
15 René Zelen 1983 Maasbree 47:00  
16 Ton Dirks 1981 Grubbenvorst 47:04  
17 Rene Peeters 1992 Scopias 48:20  
18 Timo van Roij 1995 Baarlo Lb 51:46  
19 Bas Basten 1982 Velden 51:54  
20 Rob Wijnen 1983 Maasbree 52:09  
21 Robbie Sijben 1980 Belfeld 52:43  
22 Thijs Pauwels 1985 Sevenum 52:52  
 
VSEN, 10 KILOMETER (G
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Karin Gielen 1979 Tegelen 41:07  
2 Judith Gijsbers 1983 Weert 43:43  
3 Lotte van Welie 1985 Arnhem 49:43  
4 Petra Coopmans 1981 Venlo 50:49  
5 Loes Thuijls 1984 Venlo 51:54  
6 Suzan Delsing 1979 Venlo 55:15  
 
M40, 10 KILOMETER (G
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bert Vanwersch 1966 Achilles-Top 35:13  
2 John Reijnen 1970 Achilles-Top 36:59  
3 Roel Roubroeks 1977 Koningslust 37:53  
4 Maurice Bastings 1970 Helden 38:23  
5 Patrick Snijders 1975 Roggel 38:28  
6 Pascal Hodselmans 1970 Scopias 39:09  
7 Leon van den Hombergh 1969 Lottum 39:45  
8 Hugo Meurers 1963 Achilles-Top 40:47  
9 Andrew Leenen 1977 Roggel 41:22  
10 Hans Peeters 1961 Atletiek Helden 41:32  
11 Nico Verstraten 1953 Koningslust 41:36  
12 Peter Dorssers 1974 Sevenum 41:55  
13 Jan Oehlen 1956 Tegelen 42:00  
14 Karel Gerrits 1966 Velden 42:01  
15 Har Boonen 1952 Atletiek Leudal 42:08  
16 Mike Curvers 1971 Scopias 42:09  
17 Ruud Fortuin 1973 Venlo 42:16  
18 Jack van Heel 1969 Hunsel 43:01  
19 Bart Weber 1974 Echt 43:11  
20 Chris Meulendijks 1964 Grubbenvorst 44:39  
21 Peter Caris 1969 Tegelen 45:55  
22 Marcel Beurskens 1963 Atletiek Leudal 45:55  
23 Eric van der Aa 1975 Geldrop 46:09  
24 Hans Ueberbach 1972 Baarlo Lb 46:29  
25 Jan Muijrers 1945 Achilles-Top 46:37  
26 Wiel Brouwers 1957 Horst 48:32  
27 Jos Thielen 1959 Wanssum 49:25  
28 Maurice Delsing 1969 Venlo 49:37  
29 Har Smeets 1941 Sint Odilienberg 49:38  
30 Rene Schroemges 1975 Baarlo Lb 49:46  
31 Luc Dorpmanns 1975 Baarlo Lb 49:49  
32 Ruud Logtens 1974 America 49:53  
33 John van Langh 1967 Baarlo Lb 51:54  
34 Stephan Derks 1971 Venlo 51:54  
35 Jan Delissen 1948 Venlo 52:31  
36 Hans Hendrikx 1959 Velden 53:23  
37 Frits Gosgens 1961 Oostrum 56:35  
 
V40, 10 KILOMETER (G
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Petra Alards 1973 Melderslo 44:34  
2 Regina crienen 1970 Venlo 46:59  
3 Miranda Wienhoven 1962 Venlo 50:34  
4 Monique Hofmans 1968 Venlo 51:12  
5 Marlie Verlinden 1966 Melderslo 52:52  
6 Celeste van Viersen 1977 Venlo 56:34  

 

 

 

 

 

 

Laatste Nieuws

filmpjes

Er zijn beelden van de Baarloloop 2017. Wil je je zelf terug zien tijdens de 5 of 10km?

Lees meer...

Knooppunt Baarloloop ook op Facebook

Via onze pagina op Facebook ben je als allereerste op de hoogte van de laatste ontwikkelingen rondom de Knooppunt Baarloloop.

Lees meer...

Knooppunt Baarlo tot 2019 hoofdsponsor

We zijn verheugd te melden dat Knooppunt Centrum voor Gezondheid ook de komende jaren haar naam wil  verbinden aan de Knooppunt Baarloloop.

Lees meer...

Knooppunt Baarloloop is onderdeel van Midden-Limburgs Avondcriterium

Ook in 2017 is de Knooppunt Baarloloop onderdeel van het Middenlimburgs Avondloopcriterium.

Lees meer...